O nas

Glavisto powstało dzięki pasji i wielkiej miłości do szermierki, która towarzyszy nam od początku lat 90, kiedy to pierwszy raz stanęliśmy na planszy jako zawodnicy klubu szermierczego „WROCŁAWIANIE”. Pragniemy podzielić się z Wami doświadczeniem, które zebraliśmy podczas ciężkich lat treningów oraz na planszach wielu turniejów krajowych i zagranicznych. Chcemy zarazić Was naszą pasją do tego sportu, obudzić w Was ducha walki, który drzemie w każdym z nas . Obecnie jesteśmy czynnymi zawodnikami Stowarzyszenia Polskich Weteranów Szermierki, regularnie bierzemy udział w zawodach szermierczych stale powiększając kolekcję zdobytych medali i tytułów.

Michał Dul - Multimedalista Pucharów Polski, indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski Weteranów we florecie i szabli, sędzia klasy międzynarodowej z licencją FIE, zawodnik klubu szermierczego "Wrocławianie", aktywny uczestnik Stowarzyszenia Polskich Weteranów Szermierki.

Daniel Przystajko - Multimedalista Pucharów Polski, indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski Weteranów we florecie, szpadzie i szabli, złoty i brązowy medalista Europejskich Igrzysk Weteranów w Turynie w szabli i florecie, podwójny złoty medalista Ochrid Cup w Macedonii we florecie indywidualnie i szpadzie drużynowo, instruktor szermierki, absolwent AWF we Wrocławiu, zawodnik klubu szermierczego "Wrocławianie", aktywny uczestnik oraz członek zarządu Stowarzyszenia Polskich Weteranów Szermierki.

Trener sekcji szermierki na AZS Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.